۱۳۹۶/۱۰/۰۷
مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس :

طرحهای دانش بنیان استان در قالب بسته فرصت های سرمایه گذاری مورد حمایت مالی قرار می گیرد

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری فارس در جلسه تامین مالی و سرمایه گذاری پروژه های دانش بنیان که با حضور شرکت های دانش بنیان و مراکز فناور استان فارس برگزار شد بر لزوم حمایت همه دستگاه های اجرایی از پروژه های دانش بنیان در استان فارس تاکید کرد.

به گزارش دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان فارس هاله فولادفر توسعه پروژه های دانش بنیان را یکی از عوامل اصلی رشد اقتصادی استان برشمرد و افزود: دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری فارس نگاه ویژه ای به توسعه پروژه های دانش بنیان در استان فارس دارد و این موضوع یکی از اهداف اصلی این دفتر می باشد و به صورت جدی در حال برنامه ریزی برای تحقق این هدف خواهیم بود.
وی با اشاره به اعتقاد راسخ در سطح استان به ویژه دیدگاه استاندار محترم فارس در زمینه حمایت از سرمایه گذاری و علی الخصوص حمایت از شرکت های دانش بنیان ؛ تصریح کرد: تمامی پروژه های دانش بنیان که دارای توجیه فنی و اقتصادی باشند مورد حمایت استانداری فارس  برای تجاری سازی قرار خواهند گرفت.
 مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری فارس با اعلام این خبر افزود مدیران طرح های دانش بنیان درصورتی که برای اجرای طرح های خود تمایل به دریافت تسهیلات در قالب بسته های تسهیلاتی اشتغال داشته باشند مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
وی افزود در این بسته حمایتی اگر مدیران شرکت های دانش بنیان تمایل به جذب منابع مالی بیشتر از سقف تسهیلات اشتغالزا داشته باشند، با ارائه فرمت مصوب سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی و اقتصادی ایران، از دو روش جذب سرمایه گذار و تامین مالی از منابع خارجی می توانند سرمایه مورد نیاز این پروژه ها را تامین نمایند که در این راستا نهایت تلاش و مساعدت در جهت جلب و جذب سرمایه مورد نیاز این پروژه ها انجام خواهد گردید.
فولادفر در این جلسه به تشریح بسته های حمایتی اشتغال فراگیر و توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری پرداخت و با ذکر اولویت های سرمایه گذاری استان، دامنه شمول هریک از بسته های حمایتی اشتغالزای دولت را برشمرد.
شایان ذکر است این جلسه در سالن شهید قاضی استانداری فارس و باحضور جمع کثیری از شرکت های دانش بنیان و مراکز نوآور در استان فارس برگزار گردید.
 


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

کد خبر : 67480
تعداد بازدیدها : ۱۶۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است