۱۳۹۶/۰۹/۱۱
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس :

اولین جلسه ویدئو کنفرانس اشتغال فراگیر با حضور مدیران وزارت های کشور و تعاون کار ورفاه اجتماعی برگزار شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت : اولین جلسه ویدئو کنفرانس اشتغال فراگیر با حضور آقای ازوجی مدیر کل محترم دفتر سیاست گذاری و توسعه و اشتغال وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، عباسی مدیر کل دفتر سرمایه گذاری و اشتغال وزارت کشور و با حضور اعضاء کار گروه تخصصی اشتغال استان برگزار گردید .

به گزارش دفتر جذب وحمایت از سرمایه گذاری استانداری یداله رحمانی در اولین جلسه ویدئو کنفرانس اشتغال فراگیر کشور ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته جهت اجرای طرح های اشتغالزای استان به ذکر مشکلات استان در اجرای بخشنامه ها و آئین نامه و ابهامات آن پرداخت و افزود: در نظر نگرفتن پتانسیل ها و قابلیت های استانها و متمرکز شدن تصمیم گیریها در مرکز و ناهماهنگی در ابلاغ آئین نامه ها در دستگاههای اجرایی و بانک های عامل از مهم ترین اشکالات مطرح در استان می باشد .
قابل ذکر است در این ویدئو کنفرانس که کلیه استان های کشور شرکت داشتند . موضوعات  مختلف از جمله تبیین برنامه اشتغال فراگیر ، تبیین شیوه نامه اعطای تسهیلات اشتغالزا به طرح های با رسته های شغلی منتخب در قالب اشتغال فراگیر و شیوه نامه نحوه تعیین ، تشخیص و پرداخت تسهیلات به طرح های مشمول مطرح شد و پس از طرح مشکلات استانها هماهنگی لازم به منظور رفع ابهامات و افزایش اختیارات استان در اجرای برنامه های بسته های اشتغال فراگیر صورت گرفت .
 
 


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

کد خبر : 67485
تعداد بازدیدها : ۱۴۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است