۱۳۹۷/۰۳/۲۴
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس :

تسهیلات ۲۰۱ طرح اشتغال روستایی استان فارس پرداخت شده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: تاکنون تسهیلات ۲۰۱ طرح اشتغال روستایی توسط بانک های عامل با مبلغ ۲۱۱ هزار و ۳۱۲ میلیون ریال پرداخت شده است که با اجرای این طرح ها ۴۵۴ تعداد اشتغال ایجاد می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استاداری فارس، یداله رحمانی در جلسه شورای راهبری اجرایی برنامه اشتغال فراگیر و توسعه پایدار روستایی و عشایری استان فارس، اظهار داشت: با توجه به نواقص موجود در دستور العمل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در کمیته راهبری اشتغال استان، پیشنهادات دستگاه های اجرایی، بانک ها و موسسات عامل در مورد دستور العمل های قدیم و جدید مورد بررسی قرار گرفت و پیشنهادات به صورت مکتوب به وزارت خانه متبوع فرستاده شد.
وی ادامه داد: متوسط سرانه ایجاد اشتغال طرح های معرفی شده به بانک های عامل در بخش فراگیر، 75 میلیون تومان و در بخش روستایی، 68 میلیون تومان است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس با اشاره به ارزش منابع مالی(تسهیلات روستایی) ابلاغی به موسسات عامل و تسهیلات مصوب پرداختی توسط آن ها تا تاریخ بیستم خردادماه 97، بیان داشت: در مجموع 569 طرح به صورت دستی 480 طرح به صورت سیستمی توسط بانک های عامل مصوب شده است.
رحمانی با توجه به درصد مبلغ طرح های بررسی شده به کل طرح های معرفی شده توسط بانک های عامل، اظهار داشت: پست بانک با 90.75 درصد بالاترین درصد بررسی طرح ها و بانک توسعه تعاون با 74.12 درصد، پایین ترین بررسی را داشته اند.


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

کد خبر : 67599
تعداد بازدیدها : ۲۰۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است