۱۳۹۷/۰۴/۲۳
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس :

۱۲ طرح ملی استان فارس با اعتبار ۱.۵۲۸.۷۱۹ میلیون ریال به تصویب رسیده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: از تعداد ۲۶ طرح ارائه شده به کارگروه ملی اشتغال، ۱۲ طرح با مبلغ ۱.۵۲۸.۷۱۹ میلیون ریال و اشتغال زایی ۹۱۰ نفر به تصویب رسید و ۱۳ طرح نیز با اعتبار ۵.۹۵۵ هزار میلیون ریال در دست بررسی قرار دارد.

به گزارش دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس ، یداله رحمانی در بیست و سومین جلسه شورای راهبری اجرای برنامه اشتغال فراگیر استان بیان داشت: تاکنون 16 هزار و 25 درخواست در سامانه کارا جهت تسهیلات روستایی و فراگیر ثبت شده اند که از این تعداد پنج هزار و 513 طرح در کمیته فنی تا پایان نیمه تیرماه بررسی شده است.
وی در ادامه با اشاره به طرح های بررسی شده افزود: تعداد سه هزار و 805 طرح روستایی و فراگیر با مبلغ دو هزار و 483 میلیارد تومان در کمیته فنی استان مصوب شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس اظهار داشت: 983 طرح در بخش فراگیر و دو هزار و 807 طرح در بخش روستایی با مبلغ یک هزار و 886 میلیارد تومان به بانک های عامل معرفی شده اند.
رحمانی با اشاره به ارزش منابع مالی ابلاغ شده به موسسات عامل و تسهیلات مصوب و پرداخت توسط آنها عنوان داشت: در بخش تسهیلات روستایی مبلغ 1.907.850 میلیون ریال و در بخش فراگیر نیز 6.373.850 میلیون ریال در بانک های عامل تامین اعتبار شده است.
وی با توجه به طرح های انعقاد قرار داد و پرداخت شده توسط بانک های عامل در دو بخش روستایی و فراگیر اعلام داشت: تعداد 608 طرح با مبلغ 1.122.402 میلیون ریال تاکنون انعقاد قرار داد شده و از این تعداد 506 طرح با مبلغ 601.519 میلیون ریال پرداخت گردیده است.
گفتنی است در این جلسه مشکلات موجود در پرداخت تسهیلات توسط بانک های عامل مطرح و راهکارهای پیشنهادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.  
 


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

کد خبر : 67713
تعداد بازدیدها : ۲۱۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است