۱۳۹۷/۰۷/۰۸
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس :

توزیع گوشت منجمد در میان هیات های مذهبی استان فارس تا پایان ماه صفر ادامه دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت : با توجه به مصوبه تنظیم بازار مبنی بر توزیع گوشت منجمد گوساله در بین هیات های عزاداری استان فارس با ارائه حواله و تائیده سازمان تبلیغات اسلامی تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

به گزارش  دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، یداله رحمانی در سیزدهمین کارگروه تنظیم بازار استان  بیان داشت: قیمت برنج در استان فارس به دلیل افزایش عرضه، تخصیص ارز رسمی و تعویق ممنوعیت واردات برنج تا پایان شهریورماه در یک ماه اخیر تاکنون یک درصد افزایش داشته است.
وی در ادامه افزود: با توزیع مرغ منجمد با قیمت های مصوب ستاد تنظیم بازار کشور و همچنین ایجاد راهکارهایی جهت پایین آمدن قیمت مرغ گرم اکنون با هشت درصد کاهش قیمت در بازار به تعادل رسیده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس با اشاره به قیمت تخم مرغ در بازارهای استان فارس       اظهار داشت: با توجه به تمهیدات و سیاست های اتخاذ شده و همچنین تولید و عرضه قیمت تخم مرغ نیز با سه و نیم درصد کاهش نسبت به ماه قبل در بازار قابل دسترسی برای عموم می باشد.
یداله رحمانی در خصوص عرضه گوشت گرم گوسفندی مخلوط عنوان داشت: با توجه به نوسانات نرخ ارز و افزایش قیمت نهاده ها گوشت گرم گوسفندی مخلوط نسبت به ماه مشابه هفت درصد افزایش داشته است.
گفتنی است در این جلسه راهکارهایی جهت تنظیم و تعادل کالاهای اساسی و ضروری در بازار استان فارس پیشنهاد و بررسی گردید.

 

منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

کد خبر : 69158
تعداد بازدیدها : ۲۱۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است