۱۳۹۸/۰۲/۲۵
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس :

حمل و نقل گندم تنها با مجوز شرکت غله صورت می گیرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت : با توجه به تفاوت نرخ خرید تضمینی و نرخی که دلالان به کشاورزان پیشنهاد می دهند ، حمل ونقل گندم تنها با مجوز شرکت غله صورت می گیرد و کارخانجات نیز در بحث خرید گندم با شرکت غله هماهنگی لازم را انجام می دهند.

به گزارش دفتر جذب وحمایت ازسرمایه گذاری استانداری فارس، یداله رحمانی در جلسه کمیته  مشترک خرید گندم استان بیان داشت :در راستای نظارت دقیق تر بر گندم خریداری شده توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 3 موجودی تمامی انبارها باید ثبت سامانه انبارها شود که این موضوع گام جدیدی در راستای پایش ونظارت بهتر می باشد .
وی در ادامه افزود : با توجه به  شرایط آب وهوایی و عقب افتادن برداشت گندم و خرید آن ، خوشبختانه میزان برداشت و خرید گندم نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است .
معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری فارس با توجه پیش بینی مقدار برداشت گندم اظهار داشت: با توجه به سطح زیر کشت 400هزار هکتاری گندم ، پیش بینی می شود که مقدار یک میلیون 300 هزار تن گندم برداشت شود . 
یداله رحمانی با توجه به پرداخت قیمت گندم به کشاورزان بیان داشت : همزمان با برداشت و خرید گندم از کشاورزان تاکنون 91 درصد از این مطالبات پرداخت شده است .  
 


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

کد خبر : 72707
تعداد بازدیدها : ۱۷۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است