۱۳۹۷/۰۴/۱۷
مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس :

توافق نامه حمایت از شرکت های تعاونی های فارس منعقد گردید

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس گفت : به منظور گسترش همکاریهای ، تقویت و مشارکت و استفاده بهینه از منابع ظرفیت ها و امکانات و توانایی های علمی و فنی موجود و با هدف تقویت و توسعه بخش تعاون توافق نامه ای در راستای سیاست های کلی نظام و سند توسعه بخش تعاون و اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی فی مابین اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و شرکت شهرک های صنعتی استان فارس منعقد گردید .

به گزارش  دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، هاله فولادفر بیان داشت : این توافق نامه در 6 ماده و 31 بند که عبارتند از اهداف و موضوع توافق نامه، تعهدات اداره کل تعاون کار ور فاه اجتماعی ، تعهدات شرکت شهرک های صنعتی فارس ،روش اجرایی ، مدت توافق نامه ، شماره و تعداد نسخ قرار داد تنظیم شده است .
وی اظهار داشت : این توافق نامه با اهداف کمک به افزایش سهم بخش تعاون در اقتصاد استان،ارتقاء رقابت پذیری شرکت های تعاونی صنعتی کوچک ، افزایش سطح اشتغال مولد در شرکت های تعاونی صنعتی کوچک وحمایت از شکل گیری تقویت و توسعه تعاونی های ذیل خوشه های صنعتی، فراهم نمودن بستر مناسب سرمایه گذاری و حمایت از اجرای طرح های صنعتی کوچک در شهرک ها و نواحی صنعتی استان فارس و استقرار شرکت های تعاونی دانش بنیان در شهرک فناوری منعقد گردیده است .
وی در ادامه افزود : به منظور اجراء و نظارت بر حسن اجرای این توافق نامه کا گروهی ستادی متشکل از نماینده مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس نماینده مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس متشکل از معاونین صنایع کوچک و فنی وظیفه پیگیری و اجرایی نمودن این توافق نامه را داشته و گزارش روند اجرایی این توافق نامه را به دبیر خانه مربوطه اعلام می دارد .
فولاد فر اظهار داشت : جلسات کار گروه به صورت هر سه ماه یکبار و در صورت نیاز در بازه زمانی کوتاه تر تشکیل و گزارش آن به مدیران دستگاه جهت تصمیم گیری نهایی ارائه می گردد .
مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری عنوان داشت : هدف از تفاهم نامه بین اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس و شرکت شهرکهای صنعتی استان بهره گیری از حمایت های قانونی بخش تعاون جهت کاهش تصدیگری دولتی و ارتقاء و دانش فنی مدیران، برنامه ریزی و بستر سازی جهت ارتقاء فرهنگ ایمن و بهداشت کار در صنایع مستقر شهرکها و نواحی صنعتی می باشد.
 


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

کد خبر : 67649
تعداد بازدیدها : ۲۰۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است