۱۳۹۷/۰۵/۳۰
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس :

تغییر ساعت کار ادارات استان فارس/ فارس رتبه دوم کشور در صرفه جویی مصرف برق را کسب کرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: ساعت کار دستگاه های اجرایی استان فارس از روز پنج شنبه، اول شهریور ماه تغییر و به روال گذشته باز می گردد.

به گزارش روابط عمومی دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، یداله رحمانی با بیان این که ساعت کار ادارات و دستگاه های اجرایی، بانک ها، شهرداری ها و موسسات عمومی غیردولتی استان از روز پنج شنبه اول شهریور ماه سال جاری به روال عادی باز خواهد گشت، افزود: ساعت کاری روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 صبح تا 14:30 و روزهای پنج شنبه از ساعت 7:30 صبح تا 13:30 خواهد بود.
معاون استاندار فارس با اشاره به این که شرایط خاصی که در خصوص مصرف برق در تابستان به وجود آمد موجب تغییر ساعت کار دستگاه های اجرایی شد، گفت: خوشبختانه با همکاری خوب مردم شریف استان و کلیه ادارات، دستگاه های اجرایی استان، بانک ها، شهرداری ها، موسسات عمومی غیردولتی  و فرمانداری ها در مدیریت مصرف برق، استان فارس موفق شد در ماه های اخیر از لحاظ صرفه جویی در پیک مصرف برق، جایگاه دوم را در بین استان های کشور کسب کند.
رحمانی تاکید کرد: کماکان رعایت الگوی مناسب و صرفه جویی در مصرف انرژی توسط دستگاه های اجرایی و کلیه ادارات استان الزامی است.

 

منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

کد خبر : 68613
تعداد بازدیدها : ۲۲۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است