۱۳۹۷/۰۶/۱۴
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس :

تصویب تسهیلات ۳۶۰ طرح روستایی در کمیته فنی استان فارس

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت : تا پایان مرداد ماه ۱۴۵ طرح روستایی با مبلغ ۱۰۴۰ میلیارد تومان در بخش کشاورزی، ۷۹ طرح با مبلغ ۱۷۲ میلیارد تومان در بخش صنعت ، ۱۰۰ طرح با مبلغ ۷۹ میلیارد تومان و ۳۶ طرح سرمایه در گردش با مبلغ ۳۰ میلیارد تومان در کمیته فنی استان به تصویب رسیده است .

به گزارش دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، یداله رحمانی در بیست و پنجمین جلسه شورای راهبری اشتغال بیان داشت: شش هزار و 145 طرح در کمیته فنی استان در دو طرح فراگیر و روستایی بررسی شده است که یک هزار و 749 طرح در بخش فراگیر و چهار هزار و 666 طرح در بخش روستایی می باشد.
وی در ادامه افزود: چهار هزار و 435 طرح در مجموع از دو طرح روستایی و فراگیر با مبلغ سه هزار و 594 میلیارد تومان به تصویب رسیده است که پیش بینی می شود از این مبلغ سرمایه گذاری تعداد 27 هزار و 776 نفر اشتغال زایی ایجاد شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس با اشاره به طرح های معرفی شده به بانک های عامل اظهار داشت: یک هزار و 209 طرح از بخش فراگیر با مبلغ 985 میلیارد تومان و در طرح های روستایی سه هزار و 207 طرح با اعتبار 1213 میلیارد توما ن به بانک های عامل معرفی شده است .
رحمانی در خصوص طرح های ملی استان فارس عنوان داشت: تا پایان مرداد ماه 15 طرح ملی با مبلغ 1.903.719 میلیون ریال تصویب و به موسسات عامل معرفی شده است و همچنین تعداد 24 طرح ملی نیز با مبلغ 17.054.719 میلیون ریال در دست بررسی یا رد شده است که در حال پیگیری وضعیت این طرح ها هستیم.   
گفتنی است در این جلسه بانک های عامل گزارش پرداخت تسهیلات در دو طرح روستایی و فراگیر را عنوان و پس از بررسی مشکلات موجود در فرایند واگذاری تسهیلات راهکارهایی پیشنهاد گردید .


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

کد خبر : 68826
تعداد بازدیدها : ۲۵۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است