۱۳۹۷/۰۶/۱۴
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس :

۳ پروژه بزرگ سرمایه گذاری شهرداری شیراز آماده واگذاری است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: شهرداری شیراز با سه بسته سرمایه گذاری با نام های پردیس طوبی با کاربری تجاری-اقامتی و خدماتی، تلاش با کاربری تجاری، مسکونی و سهراب سپهری با کاربری فرهنگی، تجاری و خدماتی آمادگی جذب سرمایه گذاران را در این پروژه ها دارد.

به گزارش دفتر جذب و حمایت ازسرمایه گذاری استانداری فارس، یداله رحمانی در یکصد و دوازدهمین جلسه کمیته جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان، بیان داشت: پروژه پردیس طوبی با مساحت 270 هزار متر مربع و زیربنای 108 هزار و 820 متر مربع با ارزش 22490 میلیارد ریال آماده جذب سرمایه گذار است که سهم سرمایه گذار در این طرح 69/81 درصد می باشد . 
وی در ادامه با اشاره به دو پروژه تلاش و سهراب سپهری، ادامه داد: پروژه تلاش با ارزش کل 674 میلیارد ریال با سهم سرمایه گذاری 83/56 درصد و پروژه سهراب سپهری با ارزش 530 میلیارد ریال و سهم سرمایه گذاری 75/70 درصد، آماده واگذاری است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس با اشاره به فرصت های سرمایه گذاری شهرداری شیراز     اظهارداشت: پروژه های 57 هکتاری حسینی الهاشمی، پارک آبی و پارک کوهستانی دراک از جمله پروژه هایی می باشد که در دستور کار شهرداری جهت جذب سرمایه گذار قرار دارد. 
یداله رحمانی در خصوص فرصت های سرمایه گذاری در پارک 57 هکتاری حسینی الهاشمی عنوان داشت  در این پارک فرصت های زیادی جهت سرمایه گذاری وجود دارد و پروژه هایی مختلفی را می توان طراحی نمود از جمله پروژه های طراحی و پیش بینی شده می توان به اکواریوم پارک، شهر بازی، تله کابین، پارک پرندگان و ... اشاره کرد.  
گفتنی است در این جلسه 4 دستور کار مورد بررسی قرار گرفت که پس از مطرح شدن مشکلات از طرف سرمایه گذاران، پیشنهاداتی جهت رفع موانع موجود ارائه گردید.


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

کد خبر : 68827
تعداد بازدیدها : ۲۷۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است