۱۳۹۷/۰۷/۱۵
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس :

بازرسی از پیشرفت طرح های فراگیر و روستایی انجام می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری فارس گفت : با توجه به اینکه یک هزار و ۳۷۷ طرح روستایی وفراگیر به مبلغ ۲۳۵ میلیارد تومان تسهیلات از بانک های عامل دریافت وفعالیت خود را شروع نموده اند کمیته نظارت جهت بررسی پیشرفت کار این طرح ها طبق آئین نامه اشتغال فراگیر و روستایی در استان تشکیل می شود .

به گزارش دفتر جذ و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس یداله رحمانی در جلسه بیست و هفتم شورای راهبری اشتغال استان فارس بیان داشت : با توجه به اینکه در استان فارس تسهیلات به صورت پلکانی و مرحله های پیشرفت طرح پرداخت می شود ، تیم نظارت می تواند نقش موثری در بهره وری و اشتغال زایی ,و ممانعت از انحراف احتمالی در طرح های مذکور داشته باشد .
وی در ادامه افزود : جایگاه استان فارس در طرح های مصوب روستایی نسبت به کشور جایگاه هفتم و در طرح های مصوب فراگیر جایگاه 13را دارا می باشد .
معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری فارس در خصوص تعداد طرح های بررسی شده در کمیته فنی اشتغال استان عنوان داشت : تعداد هفت هزار و 953 طرح بررسی شده که از این تعداد  پنج هزار و 836 طرح مصوب گردیده است .
 یداله رحمانی در ادامه با اشاره به طرح های منعقده شده توسط بانک های عامل اظهار داشت : یک هزار و 478 طرح  با مبلغ 277 میلیارد تومان در بانک های عامل منعقد شده که انتظار می رود تعداد چهارده هزار 29 نفر اشتغالزایی در استان دنبال داشته باشد.
رحمانی با اشاره به طرح های ملی اشتغال روستایی و فراگیر استان فارس بیان داشت : تاکنون از میان طرح ملی که به کمیته فنی اشتغال کشوری شده  ارسال دو طرح ملی در حوزه اشتغال فراگیر و روستایی استان مصوب شده است و به مبلغ 290 هزار میلیون ریال توسط بانک های عامل انعقاد قرارداد جهت پرداخت صورت گرفته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری فارس با توجه به ارزش منابع مالی ابلاغ شده به موسسات عامل در سامانه کارا  افزود : مبلغ 12.236.850 میلیون ریال سهم استان ابلاغ شده که تاکنون مبلغ  6.3743.850 میلیون ریال آن به استان تخصیص داده شده است .


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

کد خبر : 69161
تعداد بازدیدها : ۲۴۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است