معاونت هماهنگی امور اقتصادی- دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
۱۳۹۸/۰۲/۱۷
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس :

چهار هزار و ۲۳ طرح اشتغال پایدار روستایی ، عشایری، فراگیر و نهادهای حمایتی با مبلغ ۶۶۶.۵ میلیارد تومان توسط بانک ها و موسسات عامل مصوب گردیده است .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت : تعداد سه هزار و۴۷۶ طرح با مبلغ ۴۲۶ میلیارد تومان از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی ، عشایری ، فراگیر و نهادهای حمایتی از طریق بانک ها و موسسات عامل پرداخت شده است .

به گزارش   دفتر جذب و حمایت از سرمیه گذاری استانداری فارس یداله رحمانی در سی و چهارمین جلسه شورای راهبری اشتغال پایدار روستایی ، عشایری ، فراگیر و نهادهای حمایتی بیان داشت : کمیته نظارت تشکیل شده در استان تاکنون از 77 طرح ایجادی ، 22 طرح توسعه ای و 11 طرح در گردش از طرح های فعال و غیر فعال در سطح استان را بازدید نموده اند .
وی در ادامه با توجه به روند فعالیت کمیته نظارتی افزود : تمامی طرح هایی که از بانک ها تسهیلات دریافت نموده اند توسط این کمیته مورد بازرسی و نظارت قرار می گیرند و از مجموع 110 طرح بازدید شده کمیته نظارت استان که در 15 شهرستان محقق گردید موارد مورد ابهام کمیته در نحوه هزینه کرد تسهیلات مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت .
معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری فارس با توجه به گزارش وضعیت طرح های حمایتی معرفی شده به بانک ها و موسسات عامل بر اساس سامانه کارا اظهار داشت :  214 طرح نهاد حمایتی بنیاد شهید و امور ایثارگران با مبلغ 22 میلیارد تومان ، 961طرح  بهزیستی با مبلغ 103 میلیارد تومان و پنج هزار و 135 طرح کمیته امداد امام خمینی ( ره)  با مبلغ 317 میلیارد تومان به بانک های عامل معرفی شده است که تعداد یک هزار و125 طرح با مبلغ 55.8 میلیارد تومان توسط بانک ها و موسسات عامل پرداخت شده است . 
 


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

کد خبر : 72347
تعداد بازدیدها : ۱۹۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

لینک های مفید

    لینک ۱

آمار سایت
کل بازدیدکنندگان ۷۴۱۶ نفر
بازدید امروز ۲۸
/* */