معاونت هماهنگی امور اقتصادی- دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
۱۳۹۸/۰۸/۲۹
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس :

فارس به عنوان استان پایلوت جهت اجرای سند پیشران توسعه انتخاب شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی فارس گفت: در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی در قالب سند پیشران توسعه، استان فارس به عنوان استان پایلوت جهت اجرای این سند معرفی شده است.

به گزارش دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، یداله رحمانی در جلسه بررسی سند پیشران توسعه استان با بیان این که این سند شامل دو بخش راهبردها و سیاست های عمومی و پروژه های عمرانی است، اظهارداشت: طرح های اقتصادی و سرمایه گذاری منتخب در 29 شهرستان استان تهیه شده و اکنون در حال اجرا است.
وی گفت: با توجه به اجرایی نمودن بخش راهبردها و سیاست عمومی، پیگیری برای اجرایی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، ابلاغی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در این بخش رصد می شود.
وی ادامه داد: یکی از بندهای بخش راهبردها و سیاست عمومی بر مبنای اجرای ابلاغیه ریاست محترم جمهوری در خصوص موارد مورد تاکید مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در دیدار سی مرداد ماه 1398 اعضای محترم دولت با معظم له می باشد که می توان به یکی از مهم ترین بندهای آن مبنی بر رفع مشکل تولید کنندگان به عنوان رزمندگان جنگ اقتصادی با دشمن بالاخص طولانی و پیچیده بودن فرآیند فعال شدن واحدهای تولیدی ناشی از مقررات متعدد و دست و پا گیر اشاره نمود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس با توجه به بخش پروژه های عمرانی طرح های اقتصادی و سرمایه گذاری  اظهار داشت: تمامی طرح های اقتصادی و پروژه های عمرانی 29 شهرستان به صورت کامل اخذ شده است و تمامی راهکارها جهت تسریع در روند کامل کردن پروژه ها که به صورت نیمه تمام باقی مانده اند و یا پروژه های در حال اجرا به صورت مصوبه در حال اجرا می باشد.
یداله رحمانی در خصوص اجرای مصوبات سند پیشران توسعه استان عنوان داشت: مسئولیت پیگیری و نظارت بر اجرای کامل پروژه های عمرانی، طرح های اقتصادی و سرمایه گذاری و مصوبات سند پیشران توسعه هر شهرستان، بر عهده فرماندار  شهرستان است.


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

کد خبر : 75445
تعداد بازدیدها : ۹۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

لینک های مفید

    لینک ۱

آمار سایت
کل بازدیدکنندگان ۷۴۱۷ نفر
بازدید امروز ۲۹
/* */